Време за четене: 1 минута

Журналистът Анелия Диамандиева разглежда един от най-устойчивите митове около децата в институциите – че имат нужда от материална помощ. В действителност те са нахранени и облечени. Това, което им липсва, е доверен възрастен и контакт с външния свят.
Председателят на нашата фондация разказва за дейността ни. Как менторската ни програма и център „Пристан“ се опитват да запълнят точно тази празнина и какво се случва с младежите в деня, в който държавата спира да се грижи за тях.

Прочетете цялата статия на dnevnik.bg
Подкрепете като споделите!

